21.6.2008 se uskuteční výstava morčat, potkanů a myšek ve Velvarech. Uzávěrka přihlášek do 10.6.2008. Výstava se konná v areálu ČSCH na okraji Velvar směrem na Kralupy nad Vltavou. Součástí výstavy je také speciální soutěž - "Hlodavci s námi doma" - soutěž o nejhezčí a nejzajímavější expozici bydlení pro pro hlodavce.
Posuzovatel : Petr Tejml, Denisa Vítková, Andrea Kroftová, Petra Mydlářová, Eva Dýnková (čekatel - mazlíci)
Posuzovatel sekce myšek : Lenka Vejlupková

24.4.2008 - Aktualizovány výstavní podmínky
9.5.2008 - Výstava rozšířena o sekci myšek
19.5.2008 - Přidána přihláška pro sekci potkanů

31.5.2008 - aktualizovaná mapa výstavy + popis cesty

Myšky:
Výstavní podmínky myšky (0806 Velvary - podmínky myšky 43.00 Kb
Přihláška myšky (0806 Velvary - přihláška myšky 52.00 Kb)

Morčata:
Výstavní podmínky výstavy morčat (0806 Velvary - podmínky 63.28 Kb)
Přihláška na výstavu - morčata (0408 Velvary - příhláška 112.27 Kb)

Potkani:
Výstavní podmínky výstavy - potkani (0806 Velvary - podmínky potkani 40.00 Kb)
Přihláška na výstavu potkani (0806 Velvary - přihláška potkani 65.86 Kb)

Ostatní:
Plakát výstavy (0806 Velvary - Pozvánka 78.00 Kb)
Přihláška na speciální soutěž - bydlení pro hlodavce (0806 Velvary - soutěž bydlení pro hlodavce 29.00 Kb)

{rokzoom album=|velvary|}images/stories/HlavniStranka/1velvary_soutez.jpg{/rokzoom}

{mosmap lat='50.275501'|lon='14.239514'|zoom='15'| zoomType='Large'|zoomNew='0'|mapType='Normal'| showMaptype='1'|overview='0'|text='výstava Velvary'|lang=''}

z Prahy 6,5 apod. kolem Ruzyně směr Slaný, projet Slaným a na kruhovém objedu směr Velvary, Mělník. Sjezd na Kralupy a pak projet Velkou Bučinou, za velkou Bučinou hned za mostem vlevo - polní cesta až k areálu.Nebo sjezd na Kralupy a pak přes Velvary pořád po hlavní, před marketem(samoobsluhou) Coop  ze strany, kde je parkoviště přímo pořád rovně, přes koleje do areálu.

Z Prahy 9,8, Hradecké dálnice, D1 apod. na Teplickou - D8 , sjezd Slaný, Mělník - směr Slaný, sjezd Velvary, Uhy - přes Velvary pořád rovně po hlavní na první velký křižovatce směr Velká Bučina, před market (samoobsluhou)Coop, ze strany kde je parkoviště přímo rovně přes koleje k areálu.
Pokusím se aby byla cesta značená, případně každý z velvarských ví,jak se tam dostat. U parkoviště před samoobsluhou je Pizerie, případně se zeptat tam, budou informováni.

Naši nový posuzovatelé budou mít premiéru pod dozorem pana Petra Tejmla.