Výbor organizace

Eva Bednárová

Výstavy a sociální sítě

Kdo jsme?

Specializovaná organizace chovatelů morčat (dále jen SOCHM) je pobočný spolek Českého svazu chovatelů, z.s.
Jsme přímo řízenou specializovanou organizací Ústřední odborné komise chovatelů hlodavců.

Koho sdružujeme?

Sdružujeme přátele, vystavovatele, majitele, chovatele a mladé chovatele morčat a i další zájemce, kteří s námi chtějí sdílet náš koníček morčata.

Pro zájemce o členství :

Pokud máte zájem přihlásit se do Specializované organizace chovatelů morčat (dále jen SOCHM):
  1. Registrujte se pomocí elektronického formuláře - http://www.klubmorcat.cz/vytvorit-ucet.html (elektronická registrace nahrazuje papírovou přihlášku. Tu použijte pouze v případě, kdy nemáte možnost elektronické registrace) a zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  2. Současně zaplaťte jednorázové zápisné a roční členský příspěvek. Členský příspěvek se skládá ze dvou částí - z členského příspěvku řádného člena (odvádíme v plné výši hlavnímu spolku a účelového příspěvku pro naší organizaci).
  3. Jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno.
  4. Zápisné ve výši 100 Kč platí každý nový člen. Při nové registraci je nutné správně vyplnit povinná pole, především pak správnou adresu, jinak není možné zaslat členský průkaz. Při odesílání platby za členství prosím dbejte na správně zadaný variabilní symbol, který odpovídá Vašemu členskému číslu, které je uvedeno ve Vaší průkazce v uživatelském profilu. Bez správně vyplněného variabilního symbolu není možné včas a správně Vaši platbu přiřadit!!!
  5. Účelové příspěvky so SOCHM zůstávají ve stejné výši jako v roce 2023. Od prosince 2023 přijímáme členské příspěvky  na rok 2024. Uveď te prosím do zprávy pro příjemce.

6. 2024 Řádný člen **

dospělý do 18 let *

řádné členství

710,-

410,-

řádné členství s časopisem Chovatel

1070,-

780,-

2024 Přidružený člen (řádné členství platí v jiné ZO)** dospělý do 18 let *

přidružené členství

350,-

200,-

2024 Zahraniční člen dospělý do 18 let*

zahraniční člen

810,-

510,-

*) Poznámka: Snížené členské příspěvky pro mladé členy platí člen i za ten rok, ve kterém dosáhne osmnáctých narozenin. Na měsíci narození nezáleží.

**) Řádné členství je takové, kde si platíte známku ČSCH, v tomto případě u SOCHM

**) Přidružené členství je takové, kde známku ČSCH platíte u jiné (např. místní ZO) a členství u SOCHM je jako druhé.

Stávající člen, který neuhradí členský příspěvek do 20. 1. příslušného roku, platí navíc ZÁPISNÉ ve výši 100 Kč. Prosíme kontrolujte připsání platby ve Vašem uživatelském profilu, abychom předešli komplikacím

7. V případě, že máte pocit, že vyřízení Vaší registrace trvá přespříliš dlouho, zašlete informace kdy, z jakého účtu, na jaký účet a s jakým variabilním symbolem jste platbu provedli na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Společně to dořešíme. Standardně zpracováváme žádosti o členství do týdne.

Bakovní údaje:

Číslo účtu

Kód Banky

Variabilní symbol
- pro nové členy

datum narození ve tvaru DDMMRRRR
(kde DD je den, MM měsíc a RRRR rok)

- pro stávající členy

číslo členského průkazu

Zpráva pro příjemce

příjmení a jméno

Adresa majitele účtu

Český svaz chovatelů, z.s.

Specializovaná organizace chovatelů morčat
Bellušova 1843/2