Vážení chovatelé, členové,

dle již dříve zveřejněných informací proběhnou na členské schůzi konané 6.1.2019 doplňkové volby na pozici jednatele SOCHM a člena KK.

Pro zájemce o kandidaturu do některé z funkcí SOCHM , vyplňte a zašlete kandidátku nejpozději do 30.11.2018

Členská schůze Specializované organizace  chovatelů morčat  bude volit následující funkcionáře:

• jednatel SOCHM
  • člen kontrolní komise SOCHM

Kandidátku na funkci v SOCHM je možné zasílat elektronicky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přijetí kandidátek bude potvrzováno emailem. Odeslání kandidátky emailem nahrazuje podpis / souhlas na kandidátce při odeslání dopisem.