Jak jistě víte, platby za členství na rok 2008 musí být uhrazeny do pondělí, 31.března 2008. Chovatelé, kteří tak ještě neučinili mají několik posledních dní na zaplacení členských příspěvků. Zde jsou informace o tom jak a kolik zaplatit - členské příspěvky. V případě, že stávající chovatel zaplatí příspěvek po 1. dubnu 2008, bude platit k členskému příspěvku zápisné ve výši 100 Kč stejně jako nový člen. Chovatelé, kteří nemají uhrazen členský příspěvek, nebudou od 1.května 2008 zobrazováni na těchto stránkách a již nejsou členy ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců. Od 1.dubna 2008 budou zobrazováni s upozorněním na to, že jejich platba ještě neproběhla. Sami můžete zkontrolovat, zda-li jste platbu poslali a ZO ji obdržela ve Vašem uživatelském profilu - položka "platba na aktuální rok". Je v zájmu nás všech abychom měli v ZO pouze poctivé chovatele se zájmem o chovatelství.

Pokud jste platbu provedli a ve Vašem profilu není zobrazena, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.