Při registraci do www.klubmorcat.cz souhlasíte s těmito pravidly.

Zpracování osobních údajů se řídí těmito podmínkami - http://www.klubmorcat.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju.html.

Při registraci je nutné uvést kompletní adresu, tj. ulice včetně čísla popisného, PSČ a město, jinak není možné odeslat členský průkaz. Při neuvedení úplné adresy není registrace platná.

Po registraci není uživatelský účet aktivován. Aktivním se stane teprve po uhrazení členských příspěvků tak, jak je uvedeno v přihlášce a informačním emailu, který obdržíte po registraci.

Registrací na www.klubmorcat.cz se registrujete do Specializované organizace chovatelů morčat  (dále jen SOCHM) a stáváte se členem Českého Svazu Chovatelů (dále jen ČSCH).

V případě, že s registrací, těmito podmínkami nesouhlasíte, nepokračujte dál v registraci.

Pokud máte nějaké dotazy, které se týkají členství, plateb,... obraťte se na předsedu SOCHM - Andreu Kroftovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jednatele Josefa Krobota Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přejeme hodně úspěchů ve Vašem chovatelském životě !