Vážení pořadatelé výstav drobných hlodavců,

Před začátkem výstavní sezóny 2011 bychom Vám rádi poskytli maximální možounou podporu. Pokud přemýšlíte o pořádání výstavy, připravili jsme pro Vás kalendář / seznam termínů, kde se již nějaké výstavy konají. Můžete tak předfejít konfliku s jinou výstavou ve stejném termínu. Pokud víte že budete pořádat / plánujete pořádání výstavy, dejte němá prosím vědět termín a název výstavy na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Váš termín zde umístíme aby o něm ostatní pořadatelé věděli. Tento kalendář plánovaných výstav je určený především pro pořadatele výstav, bližší informace o již připravovaných výstavách jsou uvedeny v seznamu výstav - http://www.klubmorcat.cz/Terminy-vystav/Terminy/

Příspěvky jednotlivým výstavám jsou pro rok 2013 pozastaveny.

Stejně tak Vám nabízíme možnost využití registračního systému (vystavy.klubmorcat.cz)pro výstavy drobných hlodavců (morčata, potkani, myšky, křečci,...) pro registrace vystavovatelů a vystavených zvířat na Vaši výstavu - pokud byste chtěli registrační systém využít, napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Návod administrační části - tedy té části, se kterou pracují pořadatelé naleznete zde (Registrační systém - pro pořadatele výstav 297.00 Kb). Pokud byste měli jakýkoliv návrh, v čem registrační systém změnit / vylepšit napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Taktéž nabízíme umístění Vaší výstavy na stránky ZO.

Změna/doplnění pravidel pro pořadatele výstav

Změny/doplnění pravidel pro pořadatele výstav bylo odsouhlaseno na schůzi ÚOK konané dne 29.11.2008 - zápis ze schůze (0812 - Zápis z jednání ÚOK 29.11.2008 38.00 Kb)

• Zapisovatele si určí posuzovatel sám (zpravidla někdo z přítomných adeptů na posuzovatele), případně požádá pořadatele o zajištění zapisovatele.
  • Pořadatel předem vyhlašuje udílené ceny, o přidělení cen rozhoduje posuzovatel.
  • Pořadatel je povinen připravit posuzovateli seznam udílených cen, aktuální soupis posuzovaných zvířat tříděný podle plemen (každé z plemen na samostatném listě) a posuzovací lístky.
  • Chovatel, majitel a jméno zvířete nesmí být uvedeno v soupisu zvířat ani na posuzovacích lístcích.
  • Pořadatel je povinen předat ÚOK do 1 měsíce po výstavě výsledkovou listinu z výstavy, kde jsou uvedeny údaje o vystavovaném zvířeti včetně registračního čísla, majitele, chovatele, počet bodů, nebo poznámka o výluce, absenci a získané ocenění na emalovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • V případě chybného udělení ceny (administrativní chyba – chybný součet na posuzovacím lístku, vynechání morčete z pořadí, apod.), pořadatel po domluvě s posuzovatelem zajistí nápravu. Pokud zvířeti náležela cena a nebyla mu udělena, dodatečně se cena udělí. Zvířeti, kterému se cena udělila, namísto chybně neoceněného zvířete se cena neodebírá.