Výbor organizace

Bude doplněno

Josef Krobot

Pro zájemce o členství :

Specializovaná organizace chovatelů morčat (dále jen SOCHM) je pobočný spolek Českého svazu chovatelů, z.s.
Jako členové SOCHM, jste zároveň členy i ČSCH, z.s.  www.cschdz.cz
Pokud máte zájem přihlásit se do Specializované organizace chovatelů morčat (dále jen SOCHM):
  1. Registrujte se pomocí elektronického formuláře - http://www.klubmorcat.cz/vytvorit-ucet.html (elektronická registrace nahrazuje papírovou přihlášku. Tu použijte pouze v případě, kdy nemáte možnost elektronické registrace).
  2. Současně zaplaťte jednorázové zápisné 100 Kč a roční členský příspěvek podle instrukcí uvedených níže na této stránce. Jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno.
  3. Platba je na jeden kalendářní rok, poplatky se standardně hradí každý rok do 31.1. Při nedodržení lhůty platby u stávajícího člena je nutnost uhradit poplatek navýšený o 100,- Kč, informace také níže u poplatků
  4. Po přijetí obdržíte email, který zpřístupní Vaše přihlášení na stránky www.klubmorcat.cz
  5. Členské průkazy se známkou (novým členům), členské známky rozesíláme bezprostředně poté, co je obdržíme z ČSCH.

SOCHM si vyhrazuje právo vyřídit registraci nového člena do 2 měsíců po zaplacení členského příspěvku + příp. zápisného ve správné  výši.  V případě, že máte pocit, že vyřízení Vaší registrace trvá přespříliš dlouho, zašlete informace kdy, z jakého účtu, na jaký účet a s jakým variabilním symbolem jste platbu provedli na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Andrea Kroftová. Společně to dořešíme.

Přidělování názvů chovatelských stanic od 1.1.2010

Od 1.1.2010 není možné registrovat součástí přihlášky do ZO také název chovatelské stanice. Od 1.1.2010 bude nutné žádat o název chovatelské stanice na webových stránkách ÚOK - http://www.rodent.cz/seznam-chovatelskych-stanic. Žádost je možné podat až po zaplacení členských příspěvků a přidělení členského čísla. Členské číslo je přidělováno centrálně z ČSCH. Jakmile ho obdržíme,  zaznamenáme ho do vašeho profilu.

Po schválení názvu CHS není tento název automaticky přenesený na stránky klubmorcat.cz. Názvy jsou přenášeny cca 1x za 10 dní a člen nemá možnost tento název změnit a to především z toho důvodu, aby se předešlo libovolným změnám názvů. Tyto názvy musí být identické, tak jak jsou uvedeny na webu ÚOK.

Členské příspěvky na kalendářní rok 2019

Známky a případně nové průkazy budeme rozesílat bezprostředně po obdržení od ČSCH.

Členský příspěcek se skládá z nominální hodnoty členské známky a účelového příspěvku  SOCHMH.

Zápisné ve výši 100 Kč platí každý nový člen.
Při nové registraci je nutné správně vyplnit povinná pole, především pak správnou adresu, jinak není možné zaslat členský průkaz.
Při odesílání platby za členství prosím dbejte na správně zadaný variabilní symbol, který odpovídá Vašemu členskému číslu, které je uvedeno ve Vaší průkazce nebo uživatelském profilu. Bez správně vyplněného variabilního symbolu není možné včas a správně Vaši platbu přiřadit!!!

Řádný člen ** dospělý do 18 let *

řádné členství

500,-

250,-

řádné členství s časopisem Chovatel

860,-

635,-

Přidružený člen (řádné členství platí v jiné ZO)** dospělý do 18 let *

přidružené členství

210,-

85,-

Zahraniční člen dospělý do 18 let*

zahraniční člen

600,-

350,-

*) Poznámka: Snížené členské příspěvky pro mladé členy platí člen i za ten rok, ve kterém dosáhne osmnáctých narozenin. Na měsíci narození nezáleží.

**) Řádné členství je takové, kde si platíte známku ČSCH, v tomto případě u SOCM

**) Přidružené členství je takové, kde známku ČSCH platíte u jiné (např. místní ZO) a členství u SOCHM je jako druhé.

Stávající člen, který neuhradí členský příspěvek do 31. 1. příslušného roku, platí navíc ZÁPISNÉ ve výši 100 Kč. Prosíme kontrolujte připsání platby ve Vašem uživatelském profilu, aby se předešlo komplikacím.

Možnosti provedení platby

Úhrada se provádí složenkou typu A nebo převodem na účet.

Číslo účtu

Kód Banky

Variabilní symbol
- pro nové členy

datum narození ve tvaru DDMMRRRR
(kde DD je den, MM měsíc a RRRR rok)

- pro stávající členy

číslo členského průkazu

Zpráva pro příjemce

příjmení a jméno

Adresa majitele účtu

Český svaz chovatelů, z.s.

Specializovaná organizace chovatelů morčat
Bellušova 1843/2