Plánované výstavy

Termíny výstav jsou převzaty z webu vystavy.klubmorcat.cz. Pokud pořádáte výstavu, zadejte událost nebo výstavu na vystavy.klubmorcat.cz, bude zde automaticky uveřejněna

P1400567 Speciální výstavy jsou za námi… článek začíná vlastně stejně, jako v minulém roce, a stejně jako v minulém roce to nebude jenom “report” z výstavy, ale zkusím ze sebe dostat více :)

Letošní speciálky jsme jako tým pořadatelů začali plánovat na přelomu roku 2009 / 2010, myslím, že většina věcí byla připravena v předstihu, aby se jak vystavovatelé, tak návštěvníci mohli seznámit se vším potřebným. Také letos padla volba na Toulcův Dvůr, který je ideální pro pořádání takovýchto chovatelských událostí - opět se toto potvrdilo. V roce 2010 přijali pozvání dámy Lena Tysk - Švédsko, Anneke Vermeulen-Slik - Nizozemí a Mateusz Kozuch - Polsko. Tato volba byla opět jiná, jako v letech minulých a díky tomu mohli vystavovatelé získat nový pohled posuzovatelů na jejich zvířátka - morčata, myšky a potkánky.

P1400598 Finiš před přípravou výstav začal cca 2 týdny před výstavou, kdy se začaly připravovat jednotlivá ocenění, různé drobnosti, které jsou pro každou výstavu jednotlivě “nepodstatné”, ale jako celek tvoří výstavu krásnější. Vlastní stavba expozice začala v pondělí, kdy bylo dovezeno prvních 250 klecí a společnými silami postavena více jak polovina expozice (7 hodin stavby expozice můžete shlédnout v 6ti minutách zde). Ve středu vše vypuklo “na ostro”, v dopoledních hodinách dorazil zbytek výstavních klecí pro morčata, klece pro potkánky a s pomocí mnoha pomocníků byla postavena druhá polovina expozice - podestlána Asanem vyjma prodejní expozice. Vše bylo připraveno na večerní přejímku.

IMG_8693 Středeční večer byl celý v poklidu, na výstavu se dostavila cca 1/3 vystavených zvířat a již dopředu jsme tušili, co nastane ráno… a ono nastalo, poučení pro příště, kdo chce přejímku bez front, pak ve středu :). Lehce po 9té hodině ve čtvrtek začalo posuzování Leny Tysk, posouzeno bylo pouze plemeno sheltie, kde několik minut po 11té hodině přišlo oficiální zahájení výstavy a to za přítomnosti generálního managera společnosti Asan-CZ s.r.o. - generálního sponzora výstavy - pana Vladimíra Janickeho a RNDr. Martina Smrčka - generálního sekretáře ČSCH, DSC_4131který při této příležitosti předal také ocenění ČSCH předním českým chovatelům.

Po této krátké přestávce pokračovalo posuzování dalších plemen morčat, kde Lena vytrvala do pozdních večerních hodin a během jednoho dne byli posouzeni dlouhosrstí a krátkosrstí se strukturovanou srstí. Během čtvrtka také proběhlo posouzení standardu C adeptem na posuzovatele - Ivanou Dobiášovskou. Zde možná jeden malý povzdech… výstava standardu C byla od čtvrtka do neděle, ale bohužel se jí neúčastnili bezsrstí mazlíci, kteří dorazili pouze v sobotu. V pozdních odpoledních hodinách na výstaviště dorazila Anneke a vřele pozdravila své kamarády z minulého roku - milé setkání. V době, kdy dorazila Anneke právě probíhal seminář obecné genetiky, který byl pro mnohé velkým přínosem.

V pátek následně bylo dokončeno posuzování standardu A cca v 15 hodin, kde se s námi Lena rozloučila. Posuzování myšek měla ve svých rukou Anneke, kde všechny vystavené myšky (16) byly posouzeny během cca 2 hodin. Anneke se následně věnovala chovatelům, kteří mohli čerpat z jejích neuvěřitelných vědomostí. Tedy… druhý výstavní den za námi.

 

IMG_8776IMG_8821Sobotní ráno opět začalo přejímkovým shonem o cca dvoustech zvířatech, začaly další 2 výstavy - výstava bezsrstých morčat a 6.Speciální výstava potkanů. O posuzování morčat se postaral Mateusz Kozuch a potkánky posoudila Anneke. V tento krásný letní den výstavu navštívilo i nejvíce návštěvníků a také probíhaly různé semináře - genetikou počínaje, péčí o srst a kůži konče.  V cca 18:30 započalo vyhlášení vítězných bezsrstých morčat a také vítězných potkánků. Sobotní večer byl pak ve znamení malé slavnosti - pomocníci a posuzovatelé se sešli u malého pohoštění u ohně, společně všichni strávili velice příjemný večer a pozdě v noci (někteří hodně brzo ráno) odešli ke svým postelím.

A je tu neděle, den plný klidu a pohody, tedy relativně… vypukly přípravy na vyhlášení více jak dvouset ocenění standardu A, odjezd zahraničních posuzovatelů, poslední přípravy diplomů pro vítězná morčátka, kde každé morčátko mělo svou podobenku. Ještě před vyhlášením proběhl další seminář jak pečovat o kůži a srst morčátek. 14:36 (zpoždění celých 6 minut :)) započalo slavnostní vyhlášení, které opět bylo ve venkovních prostorách. Po vyhlášení se všichni vrhli na likvidaci expozice a během krátké chvíle bylo IMG_8824vše “pryč”.

To jsou jenom krátké poznatky z letošního ročníku speciálních výstav. Velké poděkování patří všem vystavovatelům, kterých bylo více jak 120, vystavovatelům ze zahraničí - Ruska, Polska, Německa, Nizozemí a Slovenska.

Tyto výstavy by nemohly být bez velké podpory všech sponzorů a pomocníků - velké díky.

Nemalé díky patří naším rodinám, za jejich bezmezné pochopení a toleranci - Díky Martine a Míšo!

 

… and Lena, Anneke, Mateuzs thank you for everything and for comming here, see you soon!

 

Příští rok, opět v Toulcově Dvoře od 11.8.-14.8.2011 nashledanou!

Sponzoři speciálních výstav

asan_logo

Generální sponzor

 

darwin

Hlavní sponzor


apetit
jezerka averflorlogo_limara univit
VL_nutritional_inspired_by_nature logo_jplproductlogo_anitera avicentra
logo_kocour JRFarm_kralik_wwwmalina logo_1teddy
images/comprofiler/cb_banner_2130_47ebfd4994765.jpg image
     

andymar

NUTRAM a K9 – kanadská krmiva pro psy a kočky, pamlsky CANDIES

Banner chovatelské stanice

dingvet

S výstavou pomáhali chovatelské stanice

Kvik z Rychnova nad K.
Od Julie
Od Kazbundy
Fortis
Cavia Ania
Z morčat na útěku
Juráš
Metropol
Morumotto
Westminster
Saxabara
Aciášek
Zahva‘s skinny
Pod Stránskou Skálou
Farma Kvítkovice
Savonnier
Jezerka
Cavia Bohemia
AndyMar

 

A nyní již k vítězným zvířatům… (Kompletní výsledky doplníme později)

11.Speciální výstava morčat:

Nejlepší morče výstavy Zaira od Evelíny Eva Dýnková

.DSC_4145 .

Nejlepší krátkosrsté morče baby Esmeralda Margarita Ivana Hanáková
2. Nejlepší krátkosrsté morče baby Vinaya Metropol Martina Kletečková
3. Nejlepší krátkosrsté morče baby Whopy AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší krátkosrsté morče junior Independent Beauty Cavia Bohemia Denisa Vítková
2 Nejlepší krátkosrsté morče junior Pachama´s Rachel Bára Matějovcová
3 Nejlepší krátkosrsté morče junior Pampeliška z Chotouňského lesa Petra Adámková
Nejlepší krátkosrsté morče adult Wally AndyMar Andrea Kroftová
2 Nejlepší krátkosrsté morče adult Florida Od Letohradku Tereza Šandová
3 Nejlepší krátkosrsté morče adult Space Girl Berenlust Timea Kroftová
Nejlepší dlouhosrsté morče baby Adimero Impossible Boy Mateusz Kożuch
2. Nejlepší dlouhosrsté morče baby Kyara Saxabara Dana Třísková
3. Nejlepší dlouhosrsté morče baby Xyra Baerengold Dana Třísková
Nejlepší dlouhosrsté morče junior MaJas Emilion Tricky Míša Králíčková
2. Nejlepší dlouhosrsté morče junior Apacs-Laki Rainbow Gabriel Karel Kurc
3. Nejlepší dlouhosrsté morče junior Curacao Jezerka Renata Dolejšová
Nejlepší dlouhosrsté morče adult Zaira od Evelíny Eva Dýnková
2. Nejlepší dlouhosrsté morče adult Zailor z Westminsteru Petr Tejml
3. Nejlepší dlouhosrsté morče adult Vanilka od Grácie Yvona Kopřivová
Nejlepší morče českého chovu Zaira od Evelíny Eva Dýnková
Nejlepší morče zahraničního vystavovatele Adimero Impossible Boy Mateusz Kożuch
Nejlepší morče mladého chovatele Space Girl Berenlust Timea Kroftová

.DSC_4215DSC_4218 DSC_4230

 DSC_4213 DSC_4198 DSC_4150

DSC_4147 DSC_4195 DSC_4255 DSC_4257.

Nejlepší morče senior Bee AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší krátkosrstý pár Darth Vader a Independent beauty Denisa Vítková
2. Nejlepší krátkosrstý pár Space Girl a Space Cowboy Timea Kroftová
3. Nejlepší krátkosrstý pár Wally AndyMar a Othello Andrea Kroftová
4. Nejlepší krátkosrstý pár Karmen a Keaton Petra Švarcová
5. Nejlepší krátkosrstý pár Eurydiké a U2 AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší dlouhosrstý pár Impossible Boy a Rossa Mateusz Kożuch
2. Nejlepší dlouhosrstý pár Gryneth a Zailor z Westminsteru Petr Tejml
3. Nejlepší dlouhosrstý pár White Boy a Beauty Petr Tejml
4. Nejlepší dlouhosrstý pár Baunty a Ice Man z Wesminsteru Petr Tejml
5. Nejlepší dlouhosrstý pár Carlos a Kyara Dana Třísková
Nejlepší krátkosrstá kolekce Constance, Mirage, Darth Vader, Independent Beauty Denisa Vítková
2. Nejlepší krátkosrstá kolekce Space Girl, Space Cowboy, Eurydiké, U2 Timea Kroftová
3. Nejlepší krátkosrstá kolekce Paola, Dalila, Waaly, Othelo Andrea Kroftová
Nejlepší dlouhosrstá kolekce Gwenyth, Ice Man, White Boy, Gryneth Petr Tejml
2. Nejlepší dlouhosrstá kolekce Ice, Hellen, Baunty, Gwenyth Petr Tejml

Hladké

DSC_4220 DSC_4217 DSC_4219

DSC_4224 DSC_4222DSC_4221

DSC_4225 DSC_4226 DSC_4227 DSC_4229

Anglický crested

 DSC_4231 DSC_4232 DSC_4235

DSC_4237DSC_4238 DSC_4239 DSC_4236 DSC_4240

Americký crested

DSC_4241 DSC_4243 DSC_4242

Rex

DSC_4251 DSC_4255 DSC_4254 DSC_4256

US teddy

DSC_4258 DSC_4259 DSC_4260

Rozeta

DSC_4262 DSC_4263 DSC_4265 DSC_4266

Švýcarský teddy

DSC_4268 DSC_4269 DSC_4270 DSC_4271

Šeltie

DSC_4181 DSC_4184 DSC_4189

DSC_4190 DSC_4191

Coronet

DSC_4174 DSC_4178 DSC_4140

DSC_4144 DSC_4180

Peruánec

DSC_4163 DSC_4167 DSC_4150

DSC_4152 DSC_4169 DSC_4171

Texel

DSC_4193 DSC_4194 DSC_4199

Merino

DSC_4200 DSC_4203 DSC_4204 DSC_4201

Alpaka

DSC_4205

Lunkarya-peruánec

DSC_4207 DSC_4210 DSC_4211

.

Nejlepší hladké baby Esmeralda Margarita Ivana Hanáková
2. Nejlepší hladké baby Ulrika AndyMar Andrea Kroftová
3. Nejlepší hladké baby Urania AndyMar Andrea Kroftová
Nejlepší hladké junior Pachama´s Rachel Bára Matějovcová
2. Nejlepší hladké junior Uršula od Doubravky Barbora Roučová
3. Nejlepší hladké junior Othello Andrea Kroftová
Nejlepší hladké adult Wally AndyMar Andrea Kroftová
2. Nejlepší hladké adult Stella Mown Hay Ivana Hanáková
3. Nejlepší hladké adult Melody Cavia Ania Barbora Roučová
Nejlepší hladké satén adult Silvanis Louisa Noemi Lisá
2. Nejlepší hladké satén adult Coleen Mown Hay Ivana Hanáková
Nejlepší hladké satén junior Lotka Brusinka Dana Schrollová
2. Nejlepší hladké satén junior Marsyas Evolet Bára Matějovcová
3. Nejlepší hladké satén junior Matylda Brusinka Dana Schrollová
Nejlepší hladké satén baby Kevin Elegans Ilona Mohelská
Nejlepší anglický crested baby Vinaya Metropol Martina Kletečková
2. Nejlepší anglický crested baby Rubi aus Heiligensee Dana Schrollová
3. Nejlepší anglický crested baby Rarach Brusinka Dana Schrollová
Nejlepší anglický crested junior Pampeliška z Chotouňského lesa Petra Adámková
2. Nejlepší anglický crested junior Kleo Savonnier Petra Švarcová
3. Nejlepší anglický crested junior Damián Elegans Ilona Mohelská
Nejlepší anglický crested adult Florida Od Letohradku Tereza Šandová
2. Nejlepší anglický crested adult Taina Garret Hana Drhovská
3. Nejlepší anglický crested adult Keaton Petra Švarcová
Nejlepší anglický crested satén baby Zarah Pod Stránskou skálou Michaela Sadecka
Nejlepší anglický crested satén junior Pretty Elegans Ilona Mohelská
Nejlepší anglický crested satén adult Elegance in white satin Cavia Bohemia Denisa Vítková
Nejlepší americký crested junior Independent Beauty Cavia Bohemia Denisa Vítková
Nejlepší americký crested adult Darth Vader Cavia Bohemia Denisa Vítková
2. Nejlepší americký crested adult Noblesse Cavia Bohemia Denisa Vítková
3. Nejlepší americký crested adult Constance Cavia Bohemia Denisa Vítková
Nejlepší rex baby Whopy AndyMar Timea Kroftová
2. Nejlepší rex baby Woo-Doo AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší rex adult Space Girl Berenlust Timea Kroftová
2. Nejlepší rex adult Bee AndyMar Timea Kroftová
3. Nejlepší rex adult Space Cowboy Berenlust Timea Kroftová
Nejlepší US teddy baby Tweety od Evelíny Eva Dýnková
Nejlepší US teddy junior Wartburg Egeria Anna Havlínová
Nejlepší US teddy adult Ronja od Evelíny Eva Dýnková
2. Nejlepší US teddy adult Zahva´s Beauty Anna Havlínová
3. Nejlepší US teddy adult Nancy Cavia Berusia Barbora Roučová
Nejlepší rozeta baby Sirius Fénixovo pírko Radka Machová
Nejlepší rozeta junior Caldera Long Meadows Jitka Turková
Nejlepší rozeta adult Brumbál Fénixovo pírko Radka Machová
2. Nejlepší rozeta adult Eco Fénixovo pírko Radka Machová
3. Nejlepší rozeta adult Queno Long Meadows Jitka Turková
Nejlepší švýcarský teddy baby Jamie Kvik z Rychnova Jan Dobiášovský
Nejlepší švýcarský teddy junior Persefoné DaVeR Veronika Heinzová
Nejlepší švýcarský teddy adult Letisha Kvik z Rychnova Ivana Dobiášovská
2. Nejlepší švýcarský teddy adult Rachel Kvik z Rychnova Jiří Dobiášovský
3. Nejlepší švýcarský teddy adult Nelly Martina Šedová
Nejlepší šeltie baby Barbie Cavia Canis Lucie Štefánková
2. Nejlepší šeltie baby Fawkes vom Sulzbach Štěpánka Jačková
3. Nejlepší šeltie baby Ičiban ii Morumotto Lucie Štefánková
Nejlepší šeltie junior Curacao Jezerka Renata Dolejšová
Nejlepší šeltie adult Sheeva Jezerka Míša Králíčková
2. Nejlepší šeltie adult Christopher Saxabara Dana Třísková
3. Nejlepší šeltie adult Ga-toru-do Morumotto Lucie Štefánková
Nejlepší coronet baby Argentina de Grande Lenka Fuksová
2. Nejlepší coronet baby Monique Baerengold Dana Třísková
3. Nejlepší coronet baby Zulu de Grande Lenka Fuksová
Nejlepší coronet junior Itasha Saxabara Míša Králíčková
2. Nejlepší coronet junior Zaniyah Kvik z Rychnova Jan Dobiášovský
3. Nejlepší coronet junior Fiesta Cavia Ania Anna Havlínová
Nejlepší coronet adult Zaira od Evelíny Eva Dýnková
2. Nejlepší coronet adult Quickly Mouse de Grande Lenka Fuksová
3. Nejlepší coronet adult Shoshona Claudia Kittel
Nejlepší peruánec baby Beauty z Westminsteru Petr Tejml
2. Nejlepší peruánec baby Hellen z Westminsteru Petr Tejml
3. Nejlepší peruánec baby Baunty z Westminsteru Petr Tejml
Nejlepší peruánec junior Apacs-Laki Rainbow Gabriel Karel Kurc
2. Nejlepší peruánec junior Dukati Peru de Grande Karel Kurc
3. Nejlepší peruánec junior Island Z Úholiček Yvona Kopřivová
Nejlepší peruánec adult Zailor z Westminsteru Petr Tejml
2. Nejlepší peruánec adult Vanilka od Grácie Yvona Kopřivová
3. Nejlepší peruánec adult Ice Man z Westminsteru Petr Tejml
Nejlepší texel baby Adimero Impossible Boy Mateusz Kożuch
2. Nejlepší texel baby Xyra Baerengold Dana Třísková
3. Nejlepší texel baby Kangeroo Saxabara Dana Třísková
Nejlepší texel junior MaJas Emilion Tricky Míša Králíčková
2. Nejlepší texel junior Rossa Hopeful Farm Mateusz Kożuch
Nejlepší texel adult Oliver Aciášek Lucie Bělinová
Nejlepší merino baby Kyara Saxabara Dana Třísková
2. Nejlepší merino baby Chichi od Marfušky Štěpánka Jačková
3. Nejlepší merino baby Yoric od Evelíny Eva Dýnková
Nejlepší merino junior Gracie Chlupáček Štěpánka Jačková
Nejlepší merino adult Ornela od Grácie Veronika Veselá
2. Nejlepší merino adult Silverado Claudia Kittel
Nejlepší alpaka baby Abagail z Westminsteru Petr Tejml
Nejlepší lunkarya peruánec baby Carla Los Gorditos Iva Kozová
2. Nejlepší lunkarya peruánec baby Gala Los Gorditos Iva Kozová
Nejlepší lunkarya peruánec junior Qamar Metropol Martina Kletečková
Nejlepší lunkarya peruánec adult Vespuci Los Gorditos Iva Kozová
Nejlepší Cuy standard B Damián od Bejbinky Petra Šmídová
Nejlepší mazlík krátkosrstý Welcome Stupsnasen Tereza Šandová
Nejlepší mazlík dlouhosrstý Fidorka Dandelion Veronika Veselá
Nejlepší mazlík genový baldwin Rezečka AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší mazlík výstavy Fidorka Dandelion Veronika Veselá
2. Nejlepší mazlík výstavy Rezečka AndyMar Timea Kroftová
3. Nejlepší mazlík výstavy Welcome Stupsnasen Tereza Šandová
Nejlepší hladké - bílá červenooká ZUZIA Mientus Danuta Żmuda
Nejlepší hladké - bílá tmavooká Stella Mown Hay Ivana Hanáková
Nejlepší hladké - buff Ellie II. Broučínov Lucie Sirotková
Nejlepší hladké - černá Wally AndyMar Andrea Kroftová
Nejlepší hladké - krémová Pachama´s Rachel Bára Matějovcová
Nejlepší anglický crested - červená Dodo Brusinka Dana Schrollová
Nejlepší anglický crested - červeno bílá Damián Elegans Ilona Mohelská
Nejlepší americký crested - černá Independent Beauty Cavia Bohemia Denisa Vítková
Nejlepší rex - červeno bílá Space Girl Berenlust Timea Kroftová
Nejlepší rozeta - brindle Brumbál Fénixovo pírko Radka Machová
Nejlepší rozeta - černo červeno bílá Bonny od Zlaťáka Jitka Turková
Nejlepší švýcarský teddy - černá Letisha Kvik z Rychnova Ivana Dobiášovská
Nejlepší šeltie - černo bílá Christopher Saxabara Dana Třísková
Nejlepší šeltie - červeno bílá Sheeva Jezerka Míša Králíčková
Nejlepší šeltie - černo červeno bílá Curacao Jezerka Renata Dolejšová
Nejlepší coronet - černo bílý Zaira od Evelíny Eva Dýnková
Nejlepší coronet - červeno bílý Monique Baerengold Dana Třísková
Nejlepší coronet - černo červeno bílý Itasha Saxabara Míša Králíčková
Nejlepší peruánec - bílá tmavooká Zailor z Westminsteru Petr Tejml
Nejlepší peruánec - černo bílá Dukati Peru de Grande Karel Kurc
Nejlepší peruánec - červeno bílá Apacs-Laki Rainbow Gabriel Karel Kurc
Nejlepší merino - červeno bílá Kyara Saxabara Dana Třísková

 

Nejlepší bezsrsté morče výstavy Piki Kvik Orianna Kateřina Havlenová
Nejlepší bezsrstý pár Percy od Kazbundy a Piki Kvik Nika Kateřina Havlenová
2. Nejlepší bezsrstý pár Večernice Pampeliška a Itchy von der Kuschelwiese Vanda Písařová
3. Nejlepší bezsrstý pár Ivory Sweet skinny pig a Bessy od Kazbundy Kateřina Havlenová

 

Nejlepší baldwin samec baby Yemi AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší baldwin samec adult Epos AndyMar Anna Havlínová
Nejlepší skinny samice baby Lisa od Kazbundy David Lochman
2. Nejlepší skinny samice baby Karmen Sweet skinny pig Vendula Lavičková
3. Nejlepší skinny samice baby Pretty Woman Sweet skinny pig Vendula Lavičková
Nejlepší skinny samec baby Lad Scratchy Skinny Velvet Vanda Písařová
2. Nejlepší skinny samec baby Percy od Kazbundy Kateřina Havlenová
3. Nejlepší skinny samec baby Wesley Sweet skinny pig Lenka Knoppová
Nejlepší skinny samice junior Piki Kvik Orianna Kateřina Havlenová
2. Nejlepší skinny samice junior Piki Kvik Warsaw Kateřina Havlenová
3. Nejlepší skinny samice junior Piki Kvik Nika Kateřina Havlenová
Nejlepší skinny samec junior Doronicum Mandarinka Radka Řebíková
2. Nejlepší skinny samec junior Itchy von der Kuschelwiese Vanda Písařová
3. Nejlepší skinny samec junior Fido Sweet skinny pig Lenka Knoppová
Nejlepší skinny samice adult Verity od Kazbundy Kateřina Havlenová
2. Nejlepší skinny samice adult Djerba Markéta Wortnerová
3. Nejlepší skinny samice adult Zoya od Kazbundy Vanda Písařová
Nejlepší skinny samec adult Piki Kvik Apache Ľubica Mišurová
2. Nejlepší skinny samec adult Ibišek od Medunky Jana Prokešová
3. Nejlepší skinny samec adult Zero od Kazbundy Lucie Kubáčová
Nejlepší skinny Piki Kvik Orianna Kateřina Havlenová
Nejlepší baldwin Yemi AndyMar Timea Kroftová
Nejlepší skinny - aguti zlatá Lisa od Kazbundy David Lochman
Nejlepší skinny - černá Piki Kvik Orianna Kateřina Havlenová
Nejlepší skinny - čokoládová Bernie od Kazbundy Ema Havlenová
Nejlepší skinny - tan černá Zoya od Kazbundy Vanda Písařová

4.Speciální výstava myší:

Vítěz 4. speciální výstavy myší 2010 Denver od Mettler Lenka Vejlupková
Nejlepší dospělý samec Xi-Xao od Mettler Lenka Vejlupková
Nejlepší dospělá samice Sicilie MouseDreams Lenka Vejlupková
Nejlepší mladý samec Denver od Mettler Lenka Vejlupková
Nejlepší v barvě Camilo od Mettler Lenka Vejlupková
Nejlepší hairless myš Hypno Mouse Zuzana Karasová
Nejlepší fuzz myš Xi-Xao od Mettler Lenka Vejlupková
Nejlepší mazlík Jerky Malinkaté štěstí Aneta Jungerová

6.Speciální výstava potkanů:

DSC_4448

Vítěz 6. speciální výstavy potkanů 2010 Mike Rene Bastiaans
Nejlepší šampion Essence Z Hamaku Tomáš Dvorský
2. Nejlepší šampion Iulia z Myshakova Eliška Riegerová
3. Nejlepší šampion Lichu von Percy Barbora Veselá
Nejlepší dospělý potkan samec solid Mike Rene Bastiaans
2. Nejlepší dospělý potkan samec solid Leon Rene Bastiaans
3. Nejlepší dospělý potkan samec solid Fobhos von Percy Kateřina Rážová
Nejlepší dospělý potkan samice solid Heather z TazManie Žaneta Königová
2. Nejlepší dospělý potkan samice solid Beautiful Šedá Eminence Iveta Jarošová
3. Nejlepší dospělý potkan samice solid Angel Chájí Rats of Darkness Veronika Salačová
Nejlepší dospělý potkan samec s bílými znaky Myth DarkSpirit Andrea Šmídová
2. Nejlepší dospělý potkan samec s bílými znaky IQ test z Myshakova Michaela Švrčková
3. Nejlepší dospělý potkan samec s bílými znaky Vortigern of Rat4u Michaela Švrčková
Nejlepší dospělý potkan samice s bílými znaky Beruška varietečná od Ddus Michaela Švrčková
2. Nejlepší dospělý potkan samice s bílými znaky Meridian DarkSpirit Andrea Šmídová
3. Nejlepší dospělý potkan samice s bílými znaky Cikorka Lucicherry Anna Kacerovská
Nejlepší mladý potkan samec Obelix Ze Svahu Olga Vašťáková
2. Nejlepší mladý potkan samec Gigolo Z Hamaku Jana Pospíšilová
3. Nejlepší mladý potkan samec Garfield Z Hamaku Anna Kacerovská
Nejlepší mladý potkan samice Bebešina Slaměnka Eva Heinová
2. Nejlepší mladý potkan samice Nabhanya ze Svahu Kristýna Sixtová
3. Nejlepší mladý potkan samice Bebešina Ryzí zlato Eva Heinová
Nejlepší potkan variety rex Vortigern of Rat4u Michaela Švrčková
2. Nejlepší potkan variety rex Bebešina Slaměnka Eva Heinová
3. Nejlepší potkan variety rex Diego z Tazmanie Miroslava Veselá
Nejlepší potkan variety velveteen Ijáček of Algernon Anna Kacerovská
2. Nejlepší potkan variety velveteen Solaris ILETIS Michaela Švrčková
3. Nejlepší potkan variety velveteen Santiago Sunny Rats Kateřina Rážová
Nejlepší mladý potkan variety fuzz Faldíček od Ddus Olga Vašťáková
2. Nejlepší mladý potkan variety fuzz Fett Jango od Ddus Štěpán Jura
Nejlepší potkan variety standard Mike Rene Bastiaans
Nejlepší potkan variety dumbo Alexandr Z Šumné Magdalena Brabcová

 

 

 

 

 

 

 

 

Všem vítězům gratulujeme !

P.S. Pokud by vás - vystavovatele napadlo něco, jak mít výstavy ještě lepší… napište.