img_3285.jpgVýsledky výstavy v Chotěboři.

Za fotografie veliké díky Markétě Wortnerové :o)

Kompletní výsledková listina (0909 Choteboř - výsledky 39.50 Kb)

fs_2.jpgfs_3.jpgfs_7.jpgfs_9.jpgfs_10.jpgfs_39.jpgfs_64.jpgfs_69.jpgfs_70.jpgfs_71.jpgfs_72.jpgfs_73.jpgfs_74.jpgfs_75.jpgfs_76.jpgfs_77.jpgfs_78.jpgfs_79.jpgfs_80.jpgfs_81.jpgfs_82.jpgfs_83.jpgfs_84.jpgfs_85.jpgfs_86.jpgfs_87.jpgfs_88.jpgfs_89.jpgfs_90.jpgfs_91.jpgfs_92.jpgfs_93.jpgfs_94.jpg

ocenění jméno morčete vystavovatel body
Nejlepší morče výstavy Efedra de Grande Fuksová Lenka  
       
Nejlepší dospělé krátkosrsté Elegance in white satin Cavia Bohemia Vítková Denisa  
Nejlepší mladé krátkosrsté Infinity Cavia Bohemia Vítková Denisa  
Nejlepší dospělé dlouhosrsté Efedra de Grande Fuksová Lenka  
Nejlepší mladé dlouhosrsté Kanada de Grande Fuksová Lenka  
       
Nejlepší krátkosrstý pár Darth Vader a Constance Cavia Bohemia Vítková Denisa 195
2. Nejlepší krátkosrstý pár Brumbál a Kika Fénixovo pírko Machová Radka 192
3. Nejlepší krátkosrstý pár Nando´s Balara a Marieke´s Legolas Palowská Michala 191,5
Nejlepší dlouhosrstý pár (my) Fair Lady a Quatro Qualitty Cavia Ania Havlínová Anna 194
Nejlšpší bezsrstý pár Vendulka Cavia Ania a Angel od Kazbundy Havlínová Anna 195,5
       
Nejlepší hladké dospělé Niffer´S Scarlett Sadecka Michaela 98,5
Nejlepší hladké mladé Alice Pod Stránskou skálou Sadecka Michaela 97,5
Nejlepší anglický crested Elegance in white satin Cavia Bohemia Vítková Denisa 98,5
2. Nejlepší anglický crested Beauty Fantom Chlum Hochová Miroslava 98
3. Nejlepší anglický crested Infinity Cavia Bohemia Vítková Denisa 97,5
Nejlepší americký crested Darth Vader Cavia Bohemia Vítková Denisa 97,5
2. Nejlepší americký crested Constance Cavia Bohemia Vítková Denisa 97,5
Nejlepší rex Nando´s Balara Palowská Michala 96,5
2. Nejlepší rex Calanthé AndyMar Poukarová Eva 95,5
3. Nejlepší rex Marieke´s Legolas Palowská Michala 95
Nejlepší US teddy Theo Kvik z Rychnova Cedidlová Barbora 94
Nejlepší dospělá rozeta Brumbál Fénixovo Pírko Machová Radka 96,5
Nejlepší mladá rozeta Eco Fénixovo Pírko Machová Radka 97
Nejlepší dospělá sheltie Admiral "Pod hradem" Ďurčanová Jana 97,5
2. Nejlepší dospělá sheltie Noel am Walde Výšek Ondra 97
3. Nejlepší dospělá sheltie Quintilius vom Gotenholz Výšek Ondra 97
Nejlepší mladá sheltie Narses vom Gotenholz Výšek Ondra 96,5
2. Nejlepší mladá sheltie Olin Jezerka Výšek Ondra 96,5
3. Nejlepší mladá sheltie Ga-toru-do Morumotto Štefánková Lucie 96,5
Nejlepší dospělý coronet India od Ječmínka Kučerová Jiřina 97,5
2. Nejlepší dospělý coronet Fido Chlupáček Kučerová Jiřina 95,5
3. Nejlepší dospělý coronet Camembert Cavia Ania Štefánková Lucie 95
Nejlepší mladý coronet Kanada de Grande Fuksová Lenka 98,5
Nejlepší peruánec Oscar z Úholiček Fuksová Lenka 98,5
2. Nejlepší peruánec Tobiáš z Úholiček Šimánková Klára 96
3. Nejlepší peruánec Mikail Metropol Šimánková Klára 94
Nejlepší texel Efedra de Grande Fuksová Lenka 98,5
2. Nejlepší texel (my) Fair Lady Cavia Ania Havlínová Anna 98
3. Nejlepší texel Quatro Qualitty Cavia Ania Havlínová Anna 96
Nejlepší merino O´Neill de Grande Fuksová Lenka 97,5
       
Nejlepší baldwin Epos AndyMar Havlínová Anna 97
Nejlepší dospělý skinny Vendulka Cavia Ania Havlínová Anna 98
2. Nejlepší dospělý skinny Angel od Kazbundy Havlínová Anna 97,5
Nejlepší mladý skinny Watashi Wa Naked od Pikáska Wortnerová Markéta 99
2. Nejlepší mladý skinny WARD NAKED od Pikáska Kuižová Drahomíra 98
3.Nejlepší mladý skinny Idol od Kazbundy Kasperová Monika 95,5