Dne 20. září se konala v Ostravě - Kunčičkách, přesněji v domě chovatelů, již druhá výstava bezsrstých morčat. Celkem se zde ukázalo 39 jedinců, z toho 33 skinníků a 6 genových zvířat. Velmi nás potěšilo, že dorazili i vystavovatelé například ze vzdáleného Sokolova. Posuzování a evidence se ujala  Andrea Kroftová, za což jí moc děkuji! K vidění byli někteří opravdu krásní jedinci, jediným nešvarem se ukázaly všenky u genových zvířat. Celá výstava proběhla v poněkud komorní atmosféře, jak to bylo i v roce minulém a všichni jsme se dobře bavili. Ke shlédnutí byla i expozice holubů, drůbeže či králíků.

Na závěr bych ještě chtěla poděkovat všem, kteří mi s výstavou pomohli a hlavně panu Berkovi, který nám celou tuto akci umožnil. Díky němu zde bylo i občerstvení a nedá mi, abych zde neuvedla alespoň nějakou tu cenu, která pobavila téměř všechny - čaj za 4 či káva za 7 Kč se přece jenom už moc nevidí. J

Pevně věřím, že v roce příštím se sejdeme ještě v hojnějším počtu.

Fotografie z výstavy zde

Výsledky: