posuzovatele: Dýnková Eva, Fuksová Lenka, Raušová Aneta, Vítková Denisa – standard A + B, Betková Nikola, Škoda Milan – standard C
Nejlepší hladké baby:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | Marsyas CHICHINKA | Matějovcová Bára | 193,5 |
2. místo | Marsyas CHACHAR | Matějovcová Bára | 192 |
3. místo | JURÁŠEK Silver Point | Švecová Eva | 190 |
Nejlepší hladké junior:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA Anubis | Mouchhová Jana | 194,5 |
2. místo | JULIE WETU Anubis | Kreuz David | 194,5 |
3. místo | Marsyas MANGUSTA | Matějovcová Bára | 192 |
Nejlepší hladké adult:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | TRINITY Cavalletto | Kozelnický Václav | 194 |
2. místo | ÉOWYN Cavalletto | Kozelnický Václav | 193,5 |
3. místo | Aristoteles LEONARDO DA VINCHI | Kreuz David | 192 |
Nejlepší anglický crested:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | QUIANA Cavalletto | Kozelnický Václav | 193,5 |
2. místo | WIMBLEDON CUP od Archiho | Kadlecová Kateřina | 193,5 |
3. místo | INÉS Waikiki | Turnerová Lenka | 193 |
Nejlepší americký crested:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | OSVALD de Calemona | Sýkorová Linda | 188 |
Nejlepší rex:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | WAIT Antares | Jiřičká Jitka | 192,5 |
Nejlepší US teddy baby:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | APHRODITE Od Nicolette | Betková Nikola | 193 |
2. místo | INFINITY Blue Bee | Blažková Andrea | 192,5 |
3. místo | COOKIE ALKARAM Paradise | Blažková Andrea | 191 |
Nejlepší US teddy junior:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | LA BRETTE Od Nicolette | Betková Nikola | 193 |
2. místo | ULTRA DRAGONITE Od Nicolette | Betková Nikola | 192,5 |
Nejlepší US teddy adult:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | GRAFFY Mia | Lochovská Eva | 192 |
2. místo | NESQUIK od Zakouse | Patková Michaela | 191,5 |
3. místo | ALADIN Greys | Nováčková Zuzana | 191 |
Nejlepší rozeta:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | IRENKA Pascale | Bednárová Eva | 191 |
Nejlepší CH teddy:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | ZUCCHINI Od Nicolette | Betková Nikola | 193,5 |
2. místo | BLUEBERRY Od Nicolette | Betková Nikola | 192,5 |
Nejlepší sheltie:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | YOSHI Merlin Bohemia | Šmejkalová Kateřina | 194,5 |
2. místo | DRACONA Pascale | Bednárová Eva | 193,5 |
3. místo | BRITANY Merlin Bohemia | Šmejkalová Kateřina | 192,5 |
Nejlepší coronet:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | MANUELA od Bejbinky | Hrusková Eva | 192 |
2. místo | MELMEN Indian Way | Tenkrátová Petra | 191,5 |
3. místo | JÚLIA Pascale | Hájková Eva | 191,5 |
Nejlepší peruánec baby:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | Camargo NICOLAS | Zajíčková Tereza | 190,5 |
2. místo | CHILLI Povraznícky opál | Mikulinová Lucia | 187,5 |
3. místo | CHICCA Povraznícky opál | Mikulinová Lucia | 187 |
Nejlepší peruánec junior:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | MAGGIE Povraznícky opál | Zajíčková Tereza | 194 |
2. místo | LEVANDULKA Z Verdunu | Baranová Anežka | 193 |
3. místo | ERIN Maryshine | Baranová Anežka | 192,5 |
Nejlepší peruánec adult:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CHANNEL Plamínek | Baranová Anežka | 191,5 |
2. místo | Camargo HENEA | Brotánková Mgr. Zuzana | 191 |
3. místo | DAIDALOS Cavia Cobaya | Zajíčková Tereza | 190 |
Nejlepší texel:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | MERLIN Annemílie | Šmejkalová Kateřina | 193 |
2. místo | ETNA Tesoro | Trojanová Silvie | 192 |
3. místo | AFRICA Pascale | Bednárová Eva | 191 |
Nejlepší merino:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CHIPMUNK Pascale | Hájková Eva | 194,5 |
2. místo | GLIMMER Pearl in Black | Hájková Eva | 190 |
Nejlepší alpaka:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | EXPLOSE Pearl in Black | Hájková Eva | 191,5 |
2. místo | GEJZA Povraznícky opál | Mikulinová Lucia | 189 |
Nejlepší lunkárya-peruánec:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CHESTER z Boleradic | Skramuská Věra | 190 |
Nejlepší skinny baby:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | FABIA Bugatti | Cinková Radka | 195 |
1. místo | STRAWBERRY CHOCOLATE Midafarm | Krátká Daniela | 193,5 |
2. místo | JEAN-PAUL BELMONDO Vandulka | Písařová Blanka | 192,5 |
3. místo | BAKY Black Berry | Cinková Radka | 190 |
Nejlepší skinny junior:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CHIARA Del Katee | Kaššová Lucia | 195 |
2. místo | ERCOLLETTI Del Katee | Kaššová Lucia | 193,5 |
3. místo | CAMPOMAGGI Isobell | Jarošová Eva | 193 |
Nejlepší skinny adult:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | ZAIRA Del Katee | Kaššová Lucia | 194 |
2. místo | SMART Isobell | Daňhová Dana | 194 |
3. místo | LARRY Black Berry | Cinková Radka | 192,5 |
Nejlepší krátkosrstý mazlík:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | BOBINA | Patková Michaela | 197 |
2. místo | BÁRA AndyMar | Kroftová Timea | 197 |
Nejlepší skinny mazlík:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | ZAÓ Isobell | Daňhová Dana | 193,5 |
Nejlepší mazlík genový skinny:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | ANNA MONS Vandulka | Písařová Blanka | 197 |
Nejlepší dlouhosrstý mazlík:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CATHY von Michelle | Kreuz David | 197 |
Nejlepší krátkosrsté baby:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | QUIANA Cavalletto | Kozelnický Václav | 193,5 |
2. místo | Marsyas CHICHINKA | Matějovcová Bára | 193,5 |
3. místo | APHRODITE Od Nicolette | Betková Nikola | 193 |
Nejlepší krátkosrsté junior:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA Anubis | Mouchhová Jana | 194,5 |
2. místo | JULIE WETU Anubis | Kreuz David | 194,5 |
3. místo | WIMBLEDON CUP Od Archiho | Kadlecová Kateřina | 193,5 |
Nejlepší krátkosrsté adult:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | TRINITY Cavalletto | Kozelnický Václav | 194 |
2. místo | ÉOWYN Cavalletto | Kozelnický Václav | 193,5 |
3. místo | ZUCCHINI Od Nicolette | Betková Nikola | 193,5 |
Nejlepší dlouhosrsté baby:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | YOSHI Merlin Bohemia | Šmejkalová Kateřina | 194,5 |
2. místo | BRITANNY Merlin Bohemia | Šmejkalová Kateřina | 192,5 |
3. místo | ITSY BITSY from Blue Chips | Votavová Šárka | 192 |
Nejlepší dlouhosrsté junior:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CHIPMUNK Pascale | Hájková Eva | 194,5 |
2. místo | MAGGIE Povraznícky opál | Zajíčková Tereza | 194 |
3. místo | DRACONA Pascale | Bednárová Eva | 193,5 |
Nejlepší dlouhosrsté adult:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | BUBULA Pascale | Bednárová Eva | 192 |
2. místo | ETNA Tesoro | Trojanová Silvie | 192 |
3. místo | CHANNEL Plamínek | Baranová Anežka | 191,5 |
Nejlepší krátkosrsté morče výstavy:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | PIPI DLOUHÁ PUNČOCH Anubis | Mouchová Jana | 194,5 |
Nejlepší dlouhosrsté morče výstavy:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | YOSHI Merlin Bohemia | Šmejkalová Kateřina | 194,5 |
Nejlepší morče standardu “B”:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | CHIARA Del Katee | Kaššová Lucia | 195 |
Nejlepší mazlík výstavy:
umístění | jméno | majitel | součet bodů |
1. místo | ANNA MONS Vandulka | Písařová Blanka | 197 |