pohary.jpgV neděli 5.10. proběhla další z víkendových výstav, 1. Bohdalovská výstava. Výstavu měla "pod dohledem" Andrea Kroftová a s klidným svědomím můžu napsat, že neměla chybu. Expozice byla v moc pěkném a světlém areálu místního kulturního domu, a i když morčátek bylo "jen" 65, určitě bylo nač se dívat a mnozí návštěvníci neodešli s prázdnou. A jelikož byla výstava pořádána spolu s místní výstavou holubů a dalšího drobného zvířectva, občas člověk nevěděl, kam si má stoupnout, protože lidí bylo kolem klecí morčat prostě moc. Morčátka posuzovali hned dvě posuzovatelky, Andrea Kroftová a Denisa Vítková, nutno ovšem podotknout, že na této výstavě se vzájemně sešly všechny naše posuzovatelky ženského pohlaví, byla jich na nás prostě převaha :) A možná právě i tím, že byla tato výstava jednou z těch menších, tak pohoda a fajn atmosféra převládala a myslím, že za všechny zúčastněné můžu říct, že to bylo moc milé zakončení víkendu, pro někoho stráveného v oba volné dny na výstavách morčátek.

nej_hladke.jpg
Nejlepší hladké - Camellia Pod Stránskou skalou, Michaela Sadecká, 98.5b