facebook titulkaPNG

První mezinárodní setkání chovatelů morčat v tomto roce hostí Toulcův Dvůr - Středisko ekologické výchovy hlavního města Prahy, Kubatova 32/1, Praha 10 – Hostivař, 102 00 – v sobotu 5.1.2019 od 10:00 do 17:00.

Devět posuzovatelů bude vybírat nejlepší morčata 6th Winter Double Cavy Show 2019. K vidění budou morčata krátkosrstá, dlouhosrstá, bezsrstá a dokonce i obří morčata plemene cuy. Posuzováni budou i morčecí voříšci.  79 chovatelů přiveze na výstavu cca 300 morčat, z nichž některá budou i na prodej. Bude možné zakoupit krmivo, pamlsky nejen pro morčátka, ale i pro psy a kočičky od našeho partnera Vafo Praha s.r.o (Brit), vaši mazlíčci si budou moci ustlat v Pelíškách  od Markétky. Na setkání se budete moci seznámit i s chovem barevných variet potkanů pod Specializovanou organizací chovatelů potkanů ČSCH, z.s. a možná se na nás přijede podívat i Luky (Ara ararauna). K prodeji budou i propagační trička s logem Specializované organizace chovatelů morčat. Tak hezkou podívanou!

Na setkání bude možní platit v hotovosti členské příspěvky na rok 2019 do ČSCH, z.s. - SO chovatelů morčat a SO chovatelů potkanů.