Druhý srpnový víkend se uskutečnila v téměř již pravidelném termínu výstava morčat společně s výstavou drobného zvířectva v Kožlanech. Tato výstava byla pod taktovkou pořadatelky Petry Mydlářové. Při ranním příjezdu všechny vystavovatele dozajista překvapila teplota (12°C) a příval nemalého množství vody z nebe. Přejímka morčat a všechny přípravy před výstavou byly vzorně ukončeny v čase, který byl dán výstavními podmínkami a pak se již začalo posuzovat. Posuzování probíhalo pod taktovkou Petry Švarcové a Denisy Vítkové, kterým asistovali jako zapisovatelé Eva Dýnková (adept na posuzovatele) a Jarka Minaříková (nadšenec Pohodový).

Celá výstava se nesla v přátelském, dalo by se říci rodinném duchu. "Pouze" na několika morčatech byla objevena další (poněkud nežádoucí) zvířátka.

Okolo 16té hodiny bylo posuzování již dokončeno a vystavovatelé netrpělivě očekávali vyhlášení výsledků. Některé výsledky byly lehce poodkryty ještě před vyhlášením, protože probíhalo fotografování vítězných morčátek. Vyhlášení všech výsledků již proběhlo za slunečného počasí, které ještě dozajista znásobilo radost vystavovatelů z této příjemné výstavy.

Výsledky jsou stále zpracovávány, proto nejsou úplné a následně budou doplněny. Děkujeme za pochopení.

Fotografie z výstavy (zde v galerii)
Kompletní výsledková listina (0808 Kožlany - výsledky 51.00 Kb)

nej_kolekce.jpgnej_par.jpg

nej_dlouhe_dospele.jpgnej_dlouhe_mlade.jpgnej_kratke_dospele.jpgnej_kratke_mlade.jpg