Vážení chovatelé, členové,

dne 25.11. 2019 jsme obdrželi doporučeným dopisem ze dne 16.11.2019 informaci o rezignaci celé kontrolní komise k 31.12.2019. Vzhledem k této situaci budou na členské schůzi svolané na 12.1.2020 řešeny  možnosti provádění kontrolní činnosti popř. následné volby do kontrolní komise. V případě, že máte zájem se stát členem kontrolní komise organizace, vyplňte prosím kandidátku nějpozději do 31.12.2019.

Kandidátku na funkci v KK SOCHM je možné zasílat elektronicky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přijetí kandidátek bude potvrzováno emailem. Odeslání kandidátky emailem nahrazuje podpis / souhlas na kandidátce při odeslání dopisem.

kandidátka 2019