Vážení chovatelé,

prostřednictvím webu ÚOK CHMH vám zprostředkováváme stěžejní doplňky, o které byl obohacen český Standard plemen a barevných rázů morčat  s platností od 1.1.2016. Jedná se o nové barvy, kresby a barevné kombinace. Pro chovatele naháčů máme také doplněk - skinny morčata budou moc být vystavována v obou variantách "pompon" i "V" a i v saténu. Plný standard bude zveřejněn po jazykové korektuře.

Přehled hlavních změn naleznete zde.

Další změny se týkají šampionátů. Od 1.1. 2016 je pro zisk čekatelské karty potřeba 96 bodů. Nově můžete sbírat čekatelské kartičky i na Junior šampiona ČR, který se nezapočítává do soutěží CHS. Více podrobností naleznete zde.

Krásné Vánoce a hodně nejen chovatelských úspěchů v novém roce 2016, Andrea Kroftová

Přítomni: dle prezenční listiny.
Místo: Výstaviště Lysá nad Labem, 16.11.2014 13:00
Zapsal: O. Výšek
Obsah:

Revizní zpráva

Dne 18.8.2014 proběhlo jednání Revizní komise ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, místo jednání Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1 Praha 10.

Přítomni: Milan Škoda, Eva Jarošová.

Pokladník: Michaela Králíčková

Omluveni: Radka Machová

Dne 14.6.2014 proběhlo jednání výboru ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců (dále jen ZOCHMH), kde bylo převzato odstoupení MVDr. Denisy Vítkové z funkce pokladníka. Do funkce pokladníka byla jmenována Michaela Králíčková, která tímto odstoupila z funkce člena revizní komise. Jmenování proběhlo do následujících voleb pro zajištění hladkého chodu ZOCHMH.

Výbor ZOCHM je ve složení:

Předseda - Andrea Kroftová

Jednatel – Ondřej Výšek

Pokladník – Michaela Králíčková

Jako člen revizní komise ZOCHMH byla jmenována náhradnice Eva Jarošová.

Revizní komise ve složení:

Předseda - Radka Machová

Člen – Milan Škoda

Člen - Eva Jarošová

Dne 14.6.2014 byly předány veškeré podklady týkající se agendy pokladníka a dne 28.6.2014 byla předána hotovost. Dne 17.6.2014 byly předány podklady pro zpracování daňového přiznání ZOCHM Michaelou Králíčkovou daňové poradkyni.

Datum konání: 4.1.2014

Místo konání: ČSCH, Maškova ul., Praha Kobylisy

Datum konání: 12.1.2013

Místo konání: ČSCH, Maškova ul., Praha Kobylisy

Z celkového počtu 147 členů (30 mladých, 5 registrovaných 19 čekajících na schválení) bylo 93 členů s hlasem rozhodujícím, z tohoto počtu bylo přítomno 51 členů s hlasem rozhodujícím

Zapsal: Ondřej Výšek

ZÁPIS Z členské schůze ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců

místo: Praha 8, Maškova 3

Datum: 18. 2. 2012

přítomní: viz. presenční listina

zapsala: Petra Mydlářová

Na základě jednání ÚOK Chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců je zveřejněný v elektronické podobě Standard plemen a barevných rázů morčat.  Elektronická podoba tohoto dokumentu je určena výhradně pro osobní potřebu. Je zakázána distribuce na jiných webových stránkách nežli jsou stránky autora – www.rodent.cz. Umisťování odkazů je možné pouze na původní dokument. Další šíření v jakékoliv podobě není povoleno.

Papírová podoba je stále k dispozici, tak jako byla dříve, pokud byste rádi standard v papírové podobě, je možné objednat zde.

Stahovat je možné zde http://www.rodent.cz/ke-stazeni/12-standard-plemen-a-barevnych-razu-morcat-1-1

Zápis ze členské schůze ZO CHMH

Místo: Praha 8, Maškova 3, sídlo ČSCH

Datum konání: 11.12.2011 11:00, další termín z důvodů menšinové účasti, 11.12.2011 11:30

Přítomni za výbor ZO: Andrea Kroftová, Petr Tejml, Denisa Vítková, Eva Dýnková

Přítomni za revizní komisi ZO: Ilona Mohelská

Přítomní členi ZO: viz prezenční listina (38 členů)

Zapsal: Ondřej Výšek

Přítomno členů: 38

Vážený chovateli, člene ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců,

Velice rádi bychom Vás pozvali na veletrh ForFamily, ForKids, ForSenior, ForTravel a ForPets, konané 31.března – 3.dubna 2011 na Letňanském výstavišti v Praze. Při posledně jmenovaném veletrhu se také uskuteční 4 jednodenní výstavy morčat.

Celý veletrh je koncipovaný pro celou rodinu, od nejmladších po nejstarší a to včetně Vašich domácích mazlíčků.

Informace k jednotlivým veletrhům naleznete na této adrese: http://www.for-family.cz/ a bližší informace o veletrhu ForPets zde http://www.for-pets.cz/2011/cz/intercept.asp