Plánované výstavy

Termíny výstav jsou převzaty z webu vystavy.klubmorcat.cz. Pokud pořádáte výstavu, zadejte událost nebo výstavu na vystavy.klubmorcat.cz, bude zde automaticky uveřejněna

Vážení chovatelé,
srdečně Vás zveme na 5th WINTER DOUBLE CAVY SHOW 2018 v Praze. Jedná se o dvojvýstavu, která proběhne formou TISCHSCHAU. Morčata během výstavy získají hodnocení od 2 posuzovatelů, ze součtu výsledků bude sestaveno pořadí vítězů jednotlivých plemen.

Morčata budou tedy vystavena ve Vašich vlastních přepravkách či boxech, dbejte tedy prosím na jejich pohodlí, rovněž i podestýlka, krmení a napájení bude ve Vaší režii, takže svým morčátkům budete moci poskytnout přesně to, na co jsou zvyklá.

Morčata standardu A budou hodnocena bodově podle Evropského standardu (pro udělení CAC je nutné získat 95 a více bodů). Morčata standardu B a C budou hodnocena podle českého standardu platného k 1.1.12016 (pro udělení CAC ve standardu B je nutné získat 96 a více bodů).

Standard A a B budou posuzovat: Daniel Dawid Banasiak, Nikola Moser, Petra Tomášková, Petr Tejml, Denisa Vítková a další posuzovatelé na základě přihlášeného počtu morčat.

Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a první výstavu v novém roce si náležitě užijeme.

Výstavní podmínky
Registrace na výstavu