Plánované výstavy

Termíny výstav jsou převzaty z webu vystavy.klubmorcat.cz. Pokud pořádáte výstavu, zadejte událost nebo výstavu na vystavy.klubmorcat.cz, bude zde automaticky uveřejněna

zerbst.jpgPřinášíme Vám info o výsledcích českých chovatelů na výstavě v Německém Zerbstu, konané v sobotu 6.9.2008. Této výstavy se zúčastnili dvě chov. st. z Čech a to AndyMar - Andrea a Martin Kroftovi i s dcerou Timeou a ch.st. Na Jezerce, Míša Králíčková a Ondra Výšek.

Výstava byla pouze jednodenní, posuzoval p. Thomas Brunner se kterým jsme měli tu čest setkat se s ním na 9. Speciální výstavě v Praze minulý víkend a nyní zde posuzoval všechna plemena, včetně mazlíčků. A nyní již k výsledkům, které jsou víc než dobré :o)

Ch.st. AndyMar již tradičně vystavovala krátkosrstá hladká morčata, která nedala nikomu šanci a prostě zvítězila na plné čáře, obsadila 1.,2 a 3. místo v plemeni, dále plemeno rex, kde zástupci této ch.s. skončili na 1. a 2. místě. Další ocenění získalo morčátko Zelda, rexička, ta si od diváků vyzískala cenu 2. místem morčete sympaťáka.

Ch.st. Na Jezerce vystavovala své zástupce v plemeni sheltie a také si nevedli špatně, v tomto plemeni si odváželi 1. a 2. místo, dále ocenění za 2. Nejlepší mladé morče výstavy.

A to nejlepší na konec :o) V rozstřelu o BIS, tedy Best in Show - Nejlepší morče výstavy spolu "bojovala" tři morčátka našich chovatelů a to dva krátkosrstí zástupci AndyMaru a jeden zástupce Jezerky, žádně německé morčátko nemělo šanci :) a tuto cenu si rozdělili následovně - 1.  BIS Zelda z AndyMaru, 2. BIS MaJas Magic Dutch z Jezerky a 3. BIS Valentina z AndyMaru.

Tak takovéhle štěstí přálo našim chovatelům, nezbývá nežli blahopřát, hodně štěstí k dalším takovým výsledkům :o)
Fotografie od vystavovatelů ZDE