Vážení chovatelé, členové,

na členské schůzi konané 21.1.2017 proběhne volba jednatele ZO za Ondřeje Výška, který odstoupil ze své funkce ke dni 4.12.2016

Pro zájemce o kandidaturu na funkci jednatele prosíme o vyplnění a zaslání do 15.1. 2017, vyplňte a zašlete do 15.1.2017 kandidátku.

Kandidátku na funkci v ZO zasílejte elektronicky na emaily Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přijetí bude potvrzováno emailem. Odeslání kandidátky emailem nahrazuje podpis/souhlas na kandidátce při odeslání dopisem.

Schůze ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců - 2017

Vážení chovatelé, členové ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců,

dovolujeme si vám oznámit, že členská schůze se bude konat 21.1.2017 ve 14 hodin, ve velké zasedací místnosti ČSCH . Budova bude otevřena od 13:45 hodin.

Adresa: Český svaz chovatelů, Maškova 3, Praha 8 – Kobylisy.

Budou projednány následující body :

1. Doplňkové volby do výboru ZO do roku 2018 – kandidátku na pozici jednatele je možné podávat do 15.1.2017 .
  2. Zprávy z výstav z roku 2016
  3. Plánované výstavy v roce 2017 a 2018
  4. Daňové přiznání za rok 2015
  5. Zpráva z ÚOK CHMH
  6. Zpráva sboru posuzovatelů (noví posuzovatelé), adepti na posuzovatele
  7. Schválení přijetí nových členů
  8. Členské příspěvky na rok 2017
  9. Web – klubmorcat.cz
  10. Diskuze
  11. Registrace

V případě, že máte připomínky či náměty k programu jednání, pošlete je prosím do 15.1.2017 na emaily Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme.

Pokud ponesete morčata na registraci, je nutné je nechávat v prostorách, kde je linoleum, do prostor zasedací místnosti není přístup s morčaty ani jinými zvířaty dovolen.  Případná registrace bude probíhat v předsálí. Po morčátkách si prosím ukliďte. Děkujeme.

Zákaz kouření ve všech prostorách budovy!